• فروشگاه اینترنتی چین کالا یک ارائه دهنده و واردکننده عمده کالا از چین است، لذا کلیه قیمت هایی که در وبسایت “چین کالا” مشاهده می‌کنید، مربوط به خرید عمده است.
 • توجه داشته باشید که کلیه محصولات وبسایت پس از ثبت سفارش از چین خریداری و وارد کشور امارات می‌شوند، و طبق قوانین و مقررات کالای ملوانی در استان بوشهر تحویل خریدار داده خواهد شد.
 • خریدارکالای وارداتی از چین موظف است طبق قوانین و مقررات کالای ملوانی، فقط در استان بوشهر اقدام به فروش محصولات خود کند.
 • عواقب هرگونه واردات و فروش کالا مغایر با قوانین کالای ملوانی (ته لنجی) متوجه سایت چین کالا نیست و تمام مسئولیت آن با خریدار است، لذا قبل از ثبت سفارش حتما در خصوص قوانین مربوط به کالای ملوانی که در سایت منتشر شده اطلاعات لازم و کافی را مطالعه کنید. همچنین می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 • مدت زمان تحویل کالای وارداتی از چین 55 الی 60 روز کاری ممکن است زمان ببرد. لطفا قبل از ثبت سفارش به این نکته توجه داشته باشید.
 • چین کالا امکانی را فراهم کرده که مشتریان بتوانند بعد از خرید تا حداکثر 7 روز کاری، سفارش خود را لغو و مبلغ پرداختی خود را مرجوع کنند. توجه داشته باشید که این شرایط برای همه کالاها محیا نیست، لذا هنگام سفارش در صفحه خرید، به امکان عودت کالا توجه فرمایید. قبل از عودت کالا لطفا شرایط و ضوابط آن را در سایت مطالعه نمایید

استفاده از وب سایت و خدمات فروشگاه اینترنتی چین کالا به معنای پذیرش قوانین و مقررات مندرج در این صفحه است.

قوانین کالای ملوانی

ما در “چین کالا” موظف به رعایت قوانین زیر هستیم:

*کلیه محصولات “چین کالا” مستقیما توسط این شرکت از چین وارد شده و به قیمت عمده به فروش می‌رسند.

*”چین کالا” خود را موظف می‌داند تا شرایط خرید ارزان را برای همکاران فراهم کند، لذا کالاهایی که بصورت عمده به فروش می‌رسند، از قبل شامل تخفیف هستند و امکان کم کردن بیشتر قیمت وجود ندارد.

*کالایی ارسالی از سمت ما با مدل، مشخصات فنی و رنگ انتخاب شده توسط مشتریان یکسان خواهد بود.

*به دلیل نوسانات ارزی در بازار و تغییر لحظه‌ای قیمت‌ها، پس از تایید سفارش از سوی فروشگاه “چین کالا”، امکان تغییر قیمت محصول (کاهش یا افزایش) در فاکتور وجود ندارد.

*کلیه اجناس با ضمانت تست 7 روزه ارائه خواهد شد.

*در صورتی که مشتری درخواست کند، اجناس به صورت “آكبند و بدون تست” یا “باز و تست شده” قابل ارسال خواهند بود.

*”چین کالا” موظف است کالای خریداری شده از سوی مشتری را به سراسر ایران ارسال نماید.

*هزینه ارسال کالا در “چین کالا” تنها برای سفارشات بالای 5 میلیون ریال در “تهران” رایگان است. هزینه ارسال برای فاکتورهای زیر 5 میلیون ریال در تهران و به طور کامل برای شهرستان‌ها، بر اساس نرخ مصوب اداره پست یا شرکت حمل و نقل محاسبه خواهد شد.

*تایید و پردازش سفارشات خرید فقط در روزهای کاری انجام خواهد شد.

*کالاهای خریداری شده از “چین کالا” به آدرس ثبت شده از سمت خریدار در وبسایت ارسال می‌شود. و ما موظف به تحویل آن در مقصد هستیم. در صورتی که سفارش دهنده در محل تحویل حضور نداشت، هزینه ارسال مجدد به عهده خریدار محترم می‌باشد.

*“چین کالا” فقط موظف به ارسال کالا است و مسئولیت تحویل بر عهده شرکت حمل و نقل (پست، تیپاکس و…) می‌باشد.

*پس از ارسال محموله، “چین کالا” موظف است تا حداکثر 10 روز کد رهگیری پستی را نزد خود نگه دارد تا در صورت نیاز مشتری به آن اعلام کند.

*در صورتی که کالای ارسالی از سمت “چین کالا” دارای اشکال فنی باشد و تحت شرایط ضمانت هفت روزه قرار بگیرد، خریدار موظف به ارسال آن به آدرس فروشگاه می‌باشد. در صورت تایید اشکال فنی از سوی ما، کالای جایگزین برای خریدار محترم ارسال خواهد شد. همچنین در صورت تمایل امکان مرجوع کردن وجه نیز میسر است.

*تایید نقص فنی یا خرابی کالای خریداری شده با فروشگاه “چین کالا” می‌باشد، لذا در صورتی كه ایراد بوجود آمده به دلیل ضربه، استفاده نادرست از کالا، شکستگی بر اثر حمل و نقل و خرابی به دلیل نصب نرم افزار باشد، از پس گرفتن كالا معذور هستیم.

*اگر به هر دلیل، از جمله مشکلات فنی، عدم موجودی کافی در انبار، تاخیر در رسیدن محموله از چین، اشتباه انسانی و غیره سفارش خریداران لغو شد، مبلغ پرداختی مشتریان به حساب ایشان مرجوع می‌شود.

خریدار محترم موظف به رعایت قوانین و شرایط زیر است:

*کالاهای موجود در فروشگاه “چین کالا” به 3 دسته نو، استوک و دست دوم تقسیم می‌شوند. خریدار موظف است هنگام انتخاب کالا به تیک مربوطه دقت نماید.

*کالای نو به کالایی گفته می‌شود که مستقیم از کارخانه و تولیدی تحویل گرفته شده و به دست شما خواهد رسید.

*به دلیل خرید عمده از کارخانه در چین و با توجه به نوع کالا، ممکن است برخی از کالاهای نو از ابتدا فاقد بسته‌بندی کارخانه‌ای باشند و یا به اصطلاح آکبند نباشند.

*کالای دست دوم به کالایی گفته می‌شود که قبلا توسط شخص دیگری مدتی استفاده شده باشد. این دسته از کالاها با قیمت پایین‌تر از نمونه نو فروخته خواهد شد. “چین کالا” سلامت فیزیکی و کار کردن اقلام دست دوم خود را تضمین می‌کند.

*کالای استوک به کالایی گفته می‌شود که نو هستند و قبلا توسط شخص دیگری استفاده نشده‌اند، اما ممکن است در هنگام حمل و نقل دچار خط و خش، لب پریدگی، تو رفتگی یا هر نقص ظاهری دیگری شده باشند. همچنین کالاهایی که در نمایشگاه‌ههای خارجی برای بازدید عموم به نمایش گذاشته می‌شود، در نهایت به عنوان کالای استوک فروخته خواهند شد. این دسته از کالاها نیز کاملا نو هستند اما با قیمتی کمتر از نمونه آکبند فروخته خواهد شد.

*برخی از کالاها فقط به صورت عمده به فروش خواهند رسید، لذا امکان تغییر حداقل مقدار سفارش وجود ندارد. هنگام سفارش کالای خود به “حداقل مقدار سفارش” توجه نمایید.

*عکس قرار داده شده در وبسایت “چین کالا” از محصول، صرفا یک نمونه از کالای انتخابی شما است و ممکن است با کالای دریافتی شما مقایرت داشته باشد، لذا لازم است که هنگام خرید حتما مشخصات و توضیحات فنی محصول را مطالعه کنید.

*اگر کالایی که قصد خرید آن را دارید، دارای نمونه‌های مشابه در بازار است، خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی سایت تماس بگیرد تا از جزئیات محصول موجود در سایت “چین کالا” کسب اطلاع کند تا مطمئن شود که کالایی که قصد خریدش را دارد، همانی است که می‌خواهد. بدیهی است که هیچگونه عذر و بهانه ای بعد از خرید درباره مغایرت کالای خریداری شده با سلیقه خریدار پذیرفته نمی‌شود.

*پس از ثبت سفارش و قبل از ارسال کالا توسط فروشگاه “چین کالا”، اگر تصمیم به تغییر آدرس محل تحویل را داشتید، لازم است که با پشتیبانی مستقیما تماس بگیرید.

*پس از تحویل محموله به مامور ارسال، امکان تغییر آدرس و مشخصات وجود نداشته و در صورت عدم حضور خریدار گرامی در مکان ثبت شده در وبسایت، کلیه هزینه‌های مربوط به ارسال مجدد به عهده خریدار خواهد بود.

*خریدارانی که قصد خرید عمده به تعداد بسیار بالا را دارند، موظف هستند جهت هماهنگی و استعلام قیمت، قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی سایت تماس بگیرند.

*کلیه کالاهای گران قیمت بیمه‌ی حمل و نقل دارند. مسئولیت سلامت فیزیکی کلیه كالاهای ارسالی، بر عهده شركت‌های حمل و ‌نقل یا بیمه‌كننده آن است. در صورت بروز مشکل در حمل و نقل “چین کالا” موظف به پیگیری مشکل خریدار است، اما خود مسئولیتی برای مشکلات ناشی از حمل و نقل ندارد.

*کد رهگیری پستی بعد از ارسال برای خریدار فرستاده می‌شود. اگر به هر دلیلی کد رهگیری ارسال نشد، وظیفه خریدار است تا با پشتیبانی سایت تماس گرفته و کد رهگیری مرسوله خود را دریافت نماید.

*پس از ارسال محموله توسط “چین کالا” وظیفه پیگیری مرسوله بر عهده خریدار است و وبسایت مسئولیتی در این زمینه ندارد.

*خریدار موظف است هنگام دریافت سفارش خود بسته‌بندی را کنترل کند. در صورتی که کالای دریافتی دارای نقص در بسته‌بندی یا محتوای آن در اثر حمل و نقل بود، آن را در حضور مامور شرکت حمل و نقل یا پست به صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید. مراتب باید حداکثر تا 24 ساعت به فروشگاه اطلاع داده شود تا “چین کالا” بتواند اقدامات لازم را انجام دهد. در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری به “چین کالا”، مسئولیتی در قبال آن پذیرفته نمی‌شود.

*خریداران گرامی ملزم هستند در هنگام تحویل کالا و در حضور مامور پست یا شرکت حمل و نقل، بسته ارسالی را باز کنند و از تعداد و مدل کالای تحویل گرفته با آنچه که در فاکتور خرید ثبت شده اطمینان حاصل کنند، سپس اقدام به امضا رسید تحویل کنند.

*کسری در کالای تحویل گرفته یا نقص در آن، در زمان حضور نماینده شرکت حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت مسئولیت به عهده خریدار گرامی است و از آن به بعد فروشگاه “چین کالا” هیچگونه مسئولتی را نمی‌پذیرد.

*مشتریانی که از خرید خود منصرف شده‌اند تنها در صورتی می‌توانند کالاهای خریداری شده را مرجوع کنند که پلمپ آنها باز نشده و یا استفاده نشده باشند. امکان عودت کالا تا 24 ساعت پس از دریافت کالا امکانپذیر است و پس از آن به هیچ عنوان امکان مرجوع کردن وجود ندارد.

*مبلغ اقلام مرجوعی حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا توسط فروشگاه “چین کالا” به حساب مشتریان واریز می‌شود. واریز فقط در روزهای کاری انجام می‌شود.

*در صورت وجود ایراد یا انصراف از خرید، خریدار موظف است که کالا را همراه با همه لوازم آن به درستی بسته‌بندی کند و به آدرس “چین کالا” ارسال کند. بیمه کردن محصول هنگام مرجوع کردن توسط مشتری الزامی است. در صورت بسته‌بندی نامناسب، کسری لوازم در بسته‌بندی یا بیمه نبودن کالا و آسیب دیدن محصول در حمل و نقل، مسئولیت آن بر عهده خریدار گرامی است.

*واریز وجه تنها به حسابی انجام خواهد شد که با آن از سایت خرید انجام داده‌اید. امکان واریز وجه به حساب متفرقه وجود ندارد.

*تایید سفارش و پرداخت مبلغ فاکتور توسط خریدار گرامی، به منزله قبول و تایید کلیه شرایط و مقررات ذکر شده در بالا می‌باشد.

 

شرایط و ضوابط مرجوعی کالا:

فروشگاه اینترنتی چین کالا به منظور احترام به حقوق مشتریان خود، شرایط و ضوابطی را برای مرجوعی کالا در نظر گرفته است. شما می توانید در صورت تمایل، سفارش خود را لغو کرده . کالای خریداری شده را مطابق با شرایط زیر به فروشگاه برگردانید.

شرایط مرجوعی کالا:

 • کالا باید در بسته بندی اصلی خود باشد.
 • کالا باید سالم و بدون نقص باشد.
 • کالا باید دارای تمام متعلقات و لوازم جانبی خود باشد.
 • فاکتور خرید باید به همراه کالا باشد.
 • مرجوعی کالا باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا انجام شود.

موارد زیر شامل مرجوعی نمی شوند:

 • کالاهایی که به دلیل استفاده نادرست، آسیب دیده باشند.
 • کالاهایی که پلمپ آنها باز شده باشد.
 • کالاهایی که از نظر بهداشتی و قوانین امکان مرجوع کردن آنها نباشد مانند لوازم آرایشی یا….

نحوه مرجوعی کالا:

 1. برای مرجوعی کالا، ابتدا باید با بخش پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید و درخواست مرجوعی خود را ثبت کنید.
 2. پس از تأیید درخواست مرجوعی، شما می توانید کالا را به آدرس پستی که توسط فروشگاه اعلام می شود، ارسال کنید.
 3. هزینه ارسال کالای مرجوعی بر عهده مشتری است.

در صورت مرجوعی کالا، مبلغ پرداختی شما حداکثر تا 72 ساعت پس از دریافت کالا به حسابتان واریز خواهد شد.

نکات:

 • شما می توانید قبل از خرید، با ما تماس گرفته تا از شرایط و ضوابط مرجوعی کالا اطلاع پیدا کنید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند مرجوعی کالا، می توانید با بخش پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید.